Kështu do të duket Gostivari në qeverisjen e Nevzat Bejtës (Foto)

Shkup, 28 shtator – Gostivari mund të jetë ndryshe, dhe ndryshimi bëhet me Nevzat Bejtën, kështu thonë nga Bashkimi Demokratik për Integrim që kanë shpalosur programin dhe ndryshimin e Gostivarit.

 

Nevzat Bejta dita ditës merr mbështetje të fuqishme nga çdo vendbanim nga çdo fshat, nga çdo qytetarë i Gostivarit dhe ata presin se ndryshimi do të jetë pas 17 tetorit.

Related posts

Gashi: Kuadrot profesionale të koalicionit do ta sjellin ndryshimin tek shqiptarët

D V

Shilegov nga Kisela Voda: Realizohen një sërë projektesh kapitale njëkohësisht, shkupjanët e meritojnë Më të mirën

D V

Bejta premton zgjidhje për deponinë “Rusino”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More