Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Kështu do të jetë moti sot dhe ditëve tjera të javës në Kosovë

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot relativisht i ngrohtë, me intervale kohore me diell dhe vranësira të shpeshta, por pa reshje atmosferike.

Në Shqipëri, Maqedoninë Veriore dhe Mal të Zi sot pritet të mbajë mot me vranësira dhe intervale kohore me diell dhe më ngrohtë se sa në Kosovë.

Ditëve të ardhshme nuk pritet ndonjë ndryshim i madh i motit. Priten alternime mes vranësirave dhe intervaleve kohore me diell. Reshje atmosferike nuk pritet të ketë me ndonjë përjashtim të vogël ku në ndonjë rajon mund të paraqitet ndonjë rigë e dobët afatshkurtër shiu ose fjollë afatshktër bore në disa vise malore./Meteoballkan

Postime të ngjashme

Byroja e Sigurimeve: Nga 1 korriku qytetarët e Kosovës nuk do të paguajnë 15 euro taksë në Mal të Zi

Bekim Laçi

“Dialogu, korrniza e vetme”, “DW”: Vuҫiç për kompromis me Kosovën – Prishtina kërkon vetëm njohje nga Serbia

Bekim Laçi

KGJK sot bëhet me kryesues, Gjykata e Prishtinës me kryetar

Bekim Laçi

Albin Kurti pritet sot nga presidenti francez në Pallatin Elisee

Bekim Laçi

Kurti dhe Wolfgang Petritsch flasin për dialogun Kosovë-Serbi

Bekim Laçi

Musliu: Albin Kurti mashtroi Kosovën për dialogun

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...