Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Kështu duket telefoni celular ZTE me një kamerë nën ekran

Telefoni i parë inteligjent me kamerën selfie të fshehur në ekran do të prezantohet së shpejti.

Prodhuesi kinez ZTE kohët e fundit njoftoi këtë risi.

Gjëja e parë që ata duan të bëjnë është të sjellin një telefon të mençur në treg që ka një aparat fotografik selfie poshtë ekranit, transmeton Telegrafi.

ZTE tani ka publikuar fotografitë e para të Axon 20 5G. Siç pritej, nuk është shumë e dukshme në pajisje.

ZTE nuk është prodhuesi i parë që njofton kamerat në ekran.

Oppo dhe Xiaomi gjithashtu kanë treguar teknologjinë e re ose premtuan telefona celularë përkatës.

Por është e paqartë nëse ZTE Axon 20 5G inovative do të jetë në dispozicion edhe jashtë Kinës.

Ende nuk ka asnjë informacion në lidhje me çmimin.

Postime të ngjashme

Facebook thotë se ka ndaluar një fushatë spiunimi të inteligjencës palestineze

S.B.

Apple së shpejti do të përditësojë softuerin – emoji të rinj dhe ndryshime të mëdha të privatësisë

S.B.

Apple bëri një gabim të madh me iMac e ri

S.B.

Pronari i Daily Mail padit Google mbi rezultatet e kërkimit

S.B.

Teknologjia 5G së shpejti në dispozicion për qytetarët e Maqedonisë

Z H

Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...