Agjencia Zhurnal.mk

Kështu e uron Tuna Patrisin për ditëlindje

Me një fotografi familjare, Tuna ka uruar Patrisin.Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu-Tuna i ka uruar ditëlindjen personit të saj të zemrës, Patris Berishës i cili është baterist i Filharmonisë së Kosovës.

Tuna ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram në të cilën shfaqet pranë Patrisit dhe djalit të tyre Tianit i cili më dy maj ka festuar ditëlindjen e dytë.

“Urime ditëlindjen për babain më të mirë në botë”, ka shkruar Tuna krahas fotografisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...