Agjencia Zhurnal.mk

Kështu i incizon Geti këngët

Kanë kaluar një muaj e 21 ditë qëkurse Ghetto Geasy lansoi këngën e tij më të re “Amante”, por duket që këngëtari do të aktivizohet përsëri me një këngë të radhës

Getoar Selimi nuk do të ndalet.

Pas lansimit të këngës “Amante”, ai ka postuar një fotot në Instagram ku është ulur në një karrige me mikrofon në duar dhe ka pasur një kërkesë për orkestruarsin e këngës.

View this post on Instagram

Mos m’shtini me u cu n’kom 😂

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

“Mos m’shtini me u çu n’kom”, ka shkruar ai.

Ndryshe, foto është postuar sot dhe nuk dihet ku është realizuar, pasi që gjatë ditës së djeshme Ghetto Geasy kishte postuar fotografi në rrjetet sociale nga Venezia, ku ishte bashkë me gruan e tij, prezantuesen Marina Vjollca. /GazetaExpress/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...