Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kështu ia uron ditëlindjen Rita Ora tezes së saj

Rita Ora uron ditëlindjen e tezes së saj në Instagram.

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora, ka munguar në ditëlindjen e tezes por i ka uruar atë me një postim në rrjetin Instagram.

Rita Ora është shprehur emocionale me rastin e ditëlindjes së tezes së saj duke nxjerrë një fotografi nga arkiva, ndërsa dihet se Rita asnjëherë nuk ngurron të shpreh dashurinë për familjen.

“Happy Birthday Tezja” thotë Rita ndërsa tezja dukesh e qeshur në imazhin e ndarë.

Së fundmi Rita Ora ishte pjesë e natës të ndarjes së çmimeve MTV EMA ku prezantoi së bashku me grupin e njohur britanez Little Mix.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...