Agjencia Zhurnal.mk

Kështu joshë ‘Xhesika’ në imazhet e reja

Është ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

Roli i saj si ‘Xhesika’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ e vuri Arta Nitajn në qendër të vëmendjes, shkruan Indeksonline. Edhe imazhet që ajo publikon në rrjetet sociale ajo vjen secilën herë e më atraktive, së fundi ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në të cilat dukej më bukur se kurrë më parë.

Me grim të theksuar dhe veshje sportive, Arta edhe një herë befasojë për të mirë.

Kujtojmë që përveç si aktore, Arta prej kohësh po e sprovon vetën edhe në moderim.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...