Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Këto gra përqafuan kaçurrelat e tyre natyrore dhe rilindën – duken për mrekulli

Orë dhe orë të kaluara para një pasqyre në një përpjekje për të drejtuar flokët “e çrregullt”, e cila rezultoi në vetëm flokë të prishur.

Ato u zëvendësuan me larje dhe tharje të zakonshme.

Dhe kurrë nuk dukeshin më mirë!

Këto gra përqafuan kaçurrelat e tyre natyrore dhe rilindën – duken mrekullisht! 

Postime të ngjashme

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...