Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Këto janë fjalët e ‘ndyra’ mes Ibrahimovicit dhe Lukakut që dërguan deri të përleshja

Dje, Interi mposhti AC Milanin me përmbysje 2 – 1, në kuadër të çerekfinales të Kupës së Italisë.

Mirëpo, gjatë pjesës së parë ndodhi një përleshje mes yllit të Interit, Romelu Lukaku dhe atij të Milanit, Zlatan Ibrahimovic, transmeton lajmi.net

Sipas Tuttomercatoweb, suedezi e ngacmoi në bazë racore duke e quajtur ‘majmun i vogël’.I NGJAJSHËMPIOLI PAS NDESHJES: NDRYSHIMI I VETËM ISHTE KARTONI I KUQ, NDIHEM POZITIV PËR TË ARDHMEN“Shko në vendin tënd të m, ti majmun i vogël”, ishin fjalët e Ibrahimovicit.Ndërsa, belgu gjithashtu iu përgjigj duke e sharë.“Q** ty dhe gruan tënde, ti dëshiron të flasësh për nënën time?”, ishte shprehur Lukaku.

Postime të ngjashme

KF Vardar bëhet me pronarë të rinjë

Z H

Man City pritet të bëjë ofertën e parë zyrtare për Jack Grealish

D V

“Bëmë historinë së bashku”, Granit Xhaka falënderon Petkovicin pas largimit nga Zvicra

D V

Presidenti Agnelli dhe trajneri Allegri të bindur në qëndrimin e Chiellinit te Juventusi

D V

Shkëmbimi më i pabesueshëm në histori të futbollit – Wanyama ndërroi fanellën e tij për disa shpageta të një tifozi

D V

Joshua refuzoi ofertën mbi 10 milionë euro për t’u larguar nga Hearn

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...