Agjencia Zhurnal.mk
Life Style

Këto shenja të Horoskopit i mbajnë gjithnjë premtimet e tyre

Nëse një nga shenjat e mëposhtme ju jep fjalën për diçka, atëherë dijeni se ai do t’i bindet 100%. Ata janë njerëz që nuk premtojnë kurrë gjëra që nuk mund t’i bëjnë. Ata janë realistë dhe kështu që mund të bëni pa frikë një marrëveshje me ta.

DEMI-Demi nuk harron kur thotë diçka. Ai e jep fjalën e tij dhe e mban atë. Ai kurrë nuk do t’u bëjë premtime njerëzve, thjesht për t’u dukur mire. Ai e di se çfarë po thotë, kur po e thotë dhe pse. Ai është një shenjë e Tokës, është një realist, një pragmatist dhe fjalimi i tij është një kontratë. Ai e di që nuk ka asgjë për të fituar duke shkelur një premtim ose duke ndërlikuar çështjet.

LUANI-Luani nuk do ta shkelë kurrë fjalën. Nëse ai ju jep një premtim, ai do ta bëjë atë sepse ai kurrë nuk do, për ndonjë arsye, të dëshironte që emri i tij të dalë se ai nuk ka brenda dhe që ju të mos mund të mbështeteni tek ai. Për të, imazhi dhe fama janë Alfa dhe Omega në jetën e tij. Ai nuk kërkon asgjë, nëse nuk mund ta bëjë dhe nëse ju premton diçka do ta bëjë. Kështu që jini të sigurt.

VIRGJËRESHA-Virgjëresha është një person që analizon mbi gjithçka. Para se t’ju japë një përgjigje ai patjetër që ka shqyrtuar të gjitha mundësitë nëse mund ta bëjë atë apo jo. Ajo e di që nga fillimi nëse do të jetë në gjendje të përmbush premtimin e saj. Pra, nëse ajo jua jep fjalën, të jeni të sigurtë që do ta zbatojë 100% të plotë. Virgjëresha nuk i duron gabimet dhe ka një fjalë për to.

AKREPI-Kur keni të bëni me Akrepin, ju e dini shumë mirë që arsyeja e tij është një kontratë dhe kur ai shtrëngon duart, atëherë ju keni të gjitha garancitë që dëshironi dhe kërkoni. Ju keni të bëni me një person që nuk thotë shumë, por ajo që ai thotë është e vërtetë dhe ai e mban atë plotësisht. Ai nuk lëpin, nuk bën lajka, urren gënjeshtrat dhe situatat e paqarta. Ai kurrë nuk do të hyjë në procesin e porositjes së diçkaje nga ju, nëse nuk e thotë këtë.

BRICJAPI-Bricjapi është një njeri serioz. Kur thotë diçka, ajo ka kuptim. Ai nuk “luan” dhe nuk bën “shaka”. Arsyeja e tij është një kontratë. Nëse ai nuk mund të arrijë diçka, ai do t’ju tregojë drejtpërdrejt dhe nuk do të humbë as kohën e tij dhe as tuajën. Është realist, i matur dhe mund të mbështetesh tek ai. Çdo marrëveshje që bëni do të respektohet 100%.

Postime të ngjashme

Shapkat e 1997 që po i shohim në të gjithë Vipave të botës; Përse janë kaq të përhapura dhe të kushtueshme

D V

3 shenjat e horoskopit që nga sot do bëjnë një gabim të madh

D V

Këto janë 6 shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë

D V

FATI YT/ HOROSKOPI, 28 KORRIK 2021

D V

Shenjat më gojëmbla të horoskopit që e kanë muhabetin grurë me të gjithë

D V

6 truke bukurie që duhet t’i dijë çdo femër!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...