Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kevini i “Home Alone” mbështet zërat për largimin e Trump nga filmi

Zhurnal Ads

Aktori Macaulay Culkin është vënë në mbështetje të zërave që kërkojnë largimin e presidentit të ShBA-ve, Donald Trump nga pjesa ku luan në filmin e famshëm “Home Alone 2: Lost in New York”.

Culkin i cili ka luajtur rolin kryesor si Kevin McAllister në filmin e famshëm të Krishtlindjeve të vitit 1992, ka dhënë mbështetjen e tij që Trump të largohet nga komedia, shkruan People.

Një prej fansave të filmit kishte shkruar në Twitter “Peticion për largimin digjital të Trump nga ‘Home Alone 2’ me Macaulay Culkin”.

I menjëhershëm ishte reagimi i aktorit i cili u përgjigj pozitivisht.

Ndërkaq një fans tjetër kishte bërë një ndërhyrje amatore duke e larguar Trumpin nga skena me Culkin dhe duke e shpërndarë në Twitter, të cilës aktori iu përgjigj me një “Bravo”.

Kërkesat për largimin e Donald Trump nga filmi janë ngritur pas dhunës së javës së kaluar në Kongresin Amerikan ku mbetën të vdekur disa persona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Mozzik reagon pas vdekjes së Maradonës: Pusho në paqe legjendë

S.B.

Charlize Theron bën shaka duke krahasuar veten me Kylie Jenner në një fotografi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale

S.B.

Rita Ora duket e mrekullueshme në të bardha, teksa merr vëmendje me këpucët e saj

S.B.

Fansat kanë një ide sesi mund të quhet vajza e Gigi Hadid

S.B.

Meghan ka kërkuar shtyrjen e procesit gjyqësor lidhur me publikimin e letrës që ia shkroi babait të saj

admin

Qëllohet për vdekje aktori Eddie Hassell

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...