Showbiz

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson planifikojnë të ardhme së bashku

Zhurnal Ads

Edhe pas shumë ndarjeve dhe bashkimeve, duket se Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë duke planifikuar një të ardhme së bashku.

Gjatë ditës së djeshme (e shtunë) dyshja kanë qenë duke shijuar momentet familjare, ndërsa po mendojnë të zhvillojnë më shumë aktivitete të tilla, shkruan Daily Mail.

Një burim i afërt me Kardashian ka thënë për People se bukuroshja brune është duke e shikuar si mundësi, bashkimin me basketbollistin.

“Khloe me të vërtetë mendon të vazhdojë që gjërat do të jenë mirë edhe pasi Tristan të kthehet në punë”, thuhej për dyshen.

Flitet se palët kanë qenë mjaft të lumtur së bashku, ndërsa vazhdojnë të jetojnë së bashku në rezidencën luksoze në Los Angeles.

Duke qenë më afër gjatë izolimit, ata kanë pasur mundësinë të diskutojnë rreth problemeve që kanë pasur.

Khloe dhe Tristan u ndanë pasi ky i fundit e kishte tradhtuar disa herë në vitin 2018, pasi pritën në jetë vajzën e tyre True.

Postime të ngjashme

Reperi Saint Dog ndërron jetë në moshën 44 vjeçare

admin

Kendall Jenner kujton pushimet përmes imazheve ku shfaq linjat trupore trupore

admin

Ja versioni më i ëmbël i kënduar pas Vaçes nga shqiptarja që jeton në Kanada,Tringa Rexhepi!

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...