Showbiz

Khloe Kardashian kritikohet sërish për editimin e fotografive, fansat e krahasojnë me Beyonce

Zhurnal Ads

Khloe Kardashian është kryqëzuar në rrjetin social, Twitter, pas publikimit të disa fotografive të hënën nga bashkëpunimi i saj me kompaninë ‘Ipsy’.

Kardashian tashmë është bërë partnere e këtij brendi, por përdoruesit e Twitter u fokusuan më shumë te fytyra e saj, duke thënë se mënyra se si janë edituar fotografitë ka bërë të ketë ngjashmëri të madhe me mbretëreshën e muzikës pop, Beyonce.

Disa të tjerë po ashtu e krahasuan me karakterin e Jaqen H’har në serialin e famshëm “Game of Thrones”.

Dhe disa të tjerë bënë shaka se si në mënyrë kaq të shpejt ndërroi tërësisht pamjen.

Kjo nuk është hera e parë që Kardashian komentohet për ndryshimet që bën në dukje.

Në maj, ylli televiziv postoi një fotografi në Instagram dhe më pas u kritikua mjaft shumë nga ndjekësit duke vërejtur editimin e tepërt si dhe ndërhyrjet estetike.

Megjithëkëtë, më poshtë ua sjellim disa nga reagimet e fansave të Khloe:

Postime të ngjashme

Selena Gomez thotë se voton për herë të parë në zgjedhje

admin

Georgina Rodriguez pozon nga Bugatti 2.2 milionë dollarësh i Cristiano Ronaldos

admin

Johnny Depp do të marrë 10 milionë për ‘Fantastic Beasts 3’, pavarësisht se ai xhiroi vetëm një skenë të filmit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...