Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Khloe Kardashian në pozat me bikini thekson strijat, thotë se i dashuron

Khloe Kardashian vazhdon të jetë ndër personat më të komentuar në rrjet.

Përkundër kësaj, në imazhet që ajo publikon, mundohet që të kurojë pothuajse secilin detaj.

Kjo ndonëse ka bërë që miliona ndjekës ta marrin si shembull, përfshirë edhe për stilin e jetesës.

Por në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Khloe ka zgjedhur të ndajë një imazh që ngjalli reagime.

Ani pse pozoi me bikini, ajo ka vënë në pah strijat, për të cilat është shumë krenare.

“I dashuroj strijat e mia”, është shprehur ajo në përshkrimin e imazheve.

Theksojmë se bukuroshja brune ka qenë duke shpenzuar pushimet në Turks dhe Caicos.

Postime të ngjashme

‘Përpara Kosova, paç fat’ – Rita Ora shpërndan parakalimin e ekipit tonë në Tokio

D V

Dua Lipa publikon fotografi nga vizita në Tiranë: Jam e nderuar që ndodhem këtu

D V

Me bikini dhe fustan që i thekson linjat, Keisi Medini josh me dukjen e saj

D V

Britney Spears shpalos ëndrrat për të ardhmen pasi të lirohet nga babai saj konservator

D V

“Nëse don” tani në yotube nga Loredana dhe Mozzik

D V

Kim Kardashian merr pjesë në ngjarjen e albumit të Kanye West ndërsa familja tregon mbështetjen e këngëtarit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...