Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Khloe Kardashian shpenzon mbi 100 mijë dollarë në muaj për tretmanet e fytyrës

Khloe Kardashian është vërejtur kohëve të fundit se ka ndryshime të shumta në fytyrën e saj.

Aludime nga fansat pati se bukuroshja brune i është nënshtruar ndërhyrjeve estetike, teksa të tjerë e akuzonin edhe për përdorimin e ‘photoshop-it’, shkruan Mirror.

Tani, ylli i Keeping Up With The Kardashians ka zbuluar sekretin, e cila besohet se shpenzon 100 mijë dollarë në muaj për tretmanë të fytyrës.

https://www.instagram.com/p/CF2Yx16h4cm/?utm_source=ig_web_copy_link

Përpos këtyre, një grumbull parash ajo e ka shpenzuar edhe në laser, fillera dhe botox, me arsyen që të ketë më shumë vetëbesim.

Rutinat e saj të bukurisë kanë filluar të shqetësojnë familjarët e saj, të cilët mendojnë se nëse vazhdohet në mënyrë të tillë ajo do humbet bukurinë natyrore.

https://www.instagram.com/p/CEb9m-6hF_2/?utm_source=ig_web_copy_link

Njëra prej tyre që ka shfaqur pakënaqësitë është Kris Jenner, që deri më tani ka insistuar që ajo ta ruajë figurën e saj.

https://www.instagram.com/p/CB6gRTSBQwm/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...