Agjencia Zhurnal.mk

Khloe pa të brendshme, si lë vend imagjinatës

Kudo që paraqitet, ajo merr gjithë vëmendjen.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të martën mbrëma, kur Khloe Kardashian mori pjesë në festën e Abyss By Abby në West Hollywood, përcjell Bota sot.35 vjeçarja bëri një paraqitje të mahnitshme, e veshur në një fustan, me të cilin nuk i la vend imagjinatës.

Ajo ekspozoi hiret trupore pa të brendshme, gjoksin ku zbuloi dhe thithkat dhe këmbët e gjata seksi.

Image
Image

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...