Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Khloe pozoi pranë veturës super-luksoze.

Ylli televiziv Khloe Kardashian ka publikuar disa imazhe të reja, me të cilat bëri që e gjithë vëmendja të kthehet tek ajo.

Në ato foto, Khloe pozoi e veshur me një kostum të ngushtë, në të cilin vuri në pah linjat e përsosura trupore.

Këto imazhe, bukuroshja zgjodhi që t’i realizojë pranë veturës së saj luksoze të tipit “Rolls Royce”.

Khloe mori poza joshëse para aparatit, duke vënë në pah të pasmet në pothuajse secilën fotografi.

Pas kësaj, ajo publikoi foto me nënën dhe motrat, për të njoftuar se ribashkimi i “KUWTK” transmetohet sonte.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...