Agjencia Zhurnal.mk

Kiara Tito provokon para pasqyrës

Kiara Tito vazhdon të jetë mjaftë e komentuar në mediat rozë.

Prezantuesja e sportit, falë historisë së dashurinë me Butrint Imerin mori famë dhe vëmendje.

Megjithatë ndryshimi i saj nuk u prit mirë nga adhuruesit e saj, pasi që biondinë dukej më e zjarrtë.

Sidoqoftë bukuroshja brune duket seksi në fotografinë e fundit ajo duket mjaftë atraktive, në fustan të shkurtë, duke pozuar para pasqyrës./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...