Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida befason fansat me ndryshimin në dukje, merr vëmendje me stilin e veçantë të flokëve

Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artit, Kida, vazhdon të jetë emër shumë i pëlqyer për publikun.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe shpesh befason fansat me postimet që bën.

Këtë herë, krijuesja e hitit “Moti” mori vëmendje të madhe me stilin e flokëve e pamjen e veçantë.

Biondja, e kthyer në rozë, mahnit me ndryshimin në dukje teksa ka krijuar një stil unik flokësh.

Fotografitë që ndau u komplimentuan mjaft shumë edhe nga miqtë, e fansat që numëron në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CFweOfOhJ-8/?utm_source=ig_web_copy_link

Kida njëherësh është mjaft aktive edhe në muzikë, gjersa “Edhe sa” mban titullin projekti që e lansoi për herë të fundit.

Deri më tani, kënga mblodhi mbi nëntë milionë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...