Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida gjatë pushimeve në Dubai shëtitet edhe me vetura luksoze

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është duke shijuar pushimet në Dubai.

Ajo përmes imazheve të shumta në rrjetin social Instagram, po mundohet të mbajë të azhurnuar fansat.

Ndërkohë, në disa positme të fundit artistja është parë atraktive, teksa qëndronte në një makina luksoze.

Fillimisht ajo ishte duke vozitur, kurse më pas në fotografitë e tjera këngëtarja ishte në anën e pasagjerit.

Vërehet dukshëm se Kida po shijon pushimet në maksimum, kurse është e shoqëruar edhe me modelen Arta Elezaj.

“Drunk” në anën tjetër është hiti saj i fundit, teksa ka paralajmëruar edhe duet me reperin gjerman Samra.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...