Kida josh me imazhet tjera me bikini

E ndjekur nga më shumë se 1.8 milion fansa në Instagram, Kida kujdeset që t’i mbajë të informuar lidhur me jetën profesionale dhe personale.

 

Autorja e hitit “Drunk” i ka shpërndarë disa imazhe, në të cilat është shfaqur pranë pishinës.

Orhidea Latifi (emri i vërtetë i Kidës) ka pozuar me bikini të zeza duke marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.

(Foto: Instagram/kida)

“Lumturia mbi gjithçka dhe çdo gjë”, është përshkrimi i këtyre fotografive.

(Foto: Instagram/kida)

Në ndërkohë, Kida ka publikuar të tjera imazhe edhe në InstaStory, ku po ashtu vjen joshëse. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/kida)

(Foto: Instagram/kida)

(Foto: Instagram/kida)

(Foto: Instagram/kida)

Related posts

Sekretin e Catherine Zeta-Jones për bel sa një unazë, e kemi në dorë të gjitha

D V

Ishte kundër vaksinës, ndërron jetë nga COVID-19 këngëtari Marcus Birks

D V

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkëmbyen puthje ndërsa ishin me maska në Met Gala 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com