Kida, Ledri e Butrinti e ‘djegin’ bashkë, publikojnë ‘Dale’

Ka ditë që paralajmëruan kënëgën e re.

 

Treshja e skenës shqiptare Kida, Ledri e Butrinti mbrëmë projektin e tyre të shumëpritur të cilin e realizuan edhe me videoklip.

Me tu lansuar kënga “Dale” arriti të mbledhë mijëra klikime në yotube, duke treguar kështu interesimin e madh të fansave për këtë këngë.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë mes kësa treshes të famshme e të dashur nga publiku.

Related posts

Publikon fotografi me bikini, Fifi u drejtohet kritikëve: Këto për ata me profile të rrejshme që më duan shumë

D V

Kida vjen me fotografi tërheqëse nga një jaht luksoz

D V

I feston ditëlindjen vajza, Xhensila dhe Ajka shfaqen me fustana të njëjtë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com