Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

Orhidea Latifi – Kida prej disa ditësh ka filluar pushimet në Dubai.

Bukuroshja, e cila numëron një karrierë të bujshme profesionale, po shijon një kohë jo-produktive larg aktiviteteve të përditshme.

Ajo po vazhdon të sjell imazhe dhe video të ndryshme, gjersa vjen në poza tejet atraktive duke treguar se po argëtohet në masë të madhe.

Në imazhet e reja, krijuesja e hitit “Malli” shfaqet e veshur me një palë pantallona në formë zebre dhe një triko të shkurtër të zezë.

“Përshëndetje atje”, ka shkruar ajo.

Reagimet në pjesën për komente ishin të shumta, gjë që ka bërë të marrë afro 80 mijë pëlqime nga miqtë e ndjekësit.

Si një pjesë e madhe e yjeve për t’u larguar nga izolimi i Kosovës, Kida është së bashku me aktoren e modelen Arta Elezaj.

Reagimet në pjesën për komente ishin të shumta, gjë që ka bërë të marrë afro 80 mijë pëlqime nga miqtë e ndjekësit.

Si një pjesë e madhe e yjeve për t’u larguar nga izolimi i Kosovës, Kida është së bashku me aktoren e modelen Arta Elezaj.

Postime të ngjashme

Jennifer Lawrence e entuziazmuar me rikthimin e “Beniferit”

S.B.

Azet lanson këngën e re “Unë jam”

S.B.

Noizy paralajmëron albumin e katërt me radhë

S.B.

Motra e Dua Lipës mbush 20 vjet, “jam me fat që të kam”

S.B.

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit

S.B.

Arbenita Ismajli: Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...