Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida merr vëmendjen me dukjen sportive dhe varësen në formë kryqi në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, duket se e ka nisur Vitin e Ri 202 me mjaft sportivitet.

Ajo vazhdon të jetë mjaft dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ta fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Kida ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive në një veshje sportive.

Ajo dukej tërheqëse në një palë tuta sportive, teksa mbante një varëse në formë kryqi të hapur në pjesën e sipërme, që simbolizon edhe botën femërore.

Kida përndryshe është mjaft e përkushtuar ndaj palestrës, çka ka ndikuar që të ketë linja trupore të lakmueshme nga çdo femër.

Këngëtarja, emri i vërtetë i së cilës është Orhidea Latifi, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të fundit “Drunk”, e cila është pritur mirë nga fansat.

Ajo ka premtuar për fansat të jetë mjaft aktive në muzikë edhe gjatë vitit 2021.

Këngëtarja, emri i vërtetë i së cilës është Orhidea Latifi, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të fundit “Drunk”, e cila është pritur mirë nga fansat.

Ajo ka premtuar për fansat të jetë mjaft aktive në muzikë edhe gjatë vitit 2021.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...