Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida ndan sekuenca nga kënga e re në duet me reperin Samra

Këngëtarja e njohur, Orhidea Latifi, e cila njihet si Kida, është dukë marrë vëmendje të madhe të audiencës.

Ajo në rrjete sociale gjithmonë publikon imazhe, të cilat përkojnë me jetën dhe karrierën e saj profesionale.

Që disa ditë me radhë ajo ka shpërndarë detaje nga projekti i ri, që do të jetë në bashkëpunim me reperin Samra.

Ndërkohë, në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune zgjodhi që të ndajë sekuenca nga projekti i padëgjuar.

Kida u shfaq nga makina e saj luksoze, derisa argëtohej nën tingujt e këngës së realizuar.

“Drunk” ndërkohë është hiti saj i fundit, që u prit jashtëzakonisht mirë nga dëgjuesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...