Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida nuk ndalet me eksperimentimet, bëhet sërish bionde

Ajo është ndër artistet shqiptare që eksperimenton më së shumti me paraqitjet e saj.

Fjala është për bukuroshen Ohidea Latifi, e cila në përgjithësi njihet vetëm me emrin Kida.

Kohëve të fundit ajo është parë duke eksperimentuar tejet shumë me ngjyrën e flokëve, duke i bërë me ngjyrat më të ndryshe.

Ditë më parë ajo në rrjetin social Instagram solli pamje nga flokët ngjyrë vishnje, kur sot (e hënë) Kida u bë sërish bionde.

Të bëra me përplot volum dhe një makijazh unik, artistja mori vëmendje të madhe me dukjen e re.

Postimi mori me mijëra komente të fansave, të cilët përshkruanin se sa e mrekullueshme u shfaq kësaj radhe.

Vlen të përmendet se Kida i ka bërë dhuratë vetes, duke blerë një veturë të tipit ‘Mercedes’, vlera e së cilës arrin deri në 100 mijë euro.

“Drunk” ndërkohë është hiti saj i fundit, teksa ka paralajmëruar edhe shumë projekte të tjera për vitin 2021.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...