Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida prezanton veturën e saj luksoze të markës “Mercedes”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor, një këngë e cila do të vijë në bashkëpunim me reperin gjerman Samra.

Kida ndërkohë pak javë më parë përfundoi xhirimet e klipit në Dubai, teksa edhe shijoi disa ditë të mira pushimi.

Ajo vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja bukuroshe i prezantoi ndjekësit e saj në Instagram me një nga veturat e saj luksoze.

Bëhet fjalë për një veturë të zezë SUV të markës ‘Mercedes’, teksa ka shkruar në mbishkrimin e saj “Djali im”.

Duket se të ardhurat e mira nga muzika i kanë mundësuar këngëtares që të bëjë një jetë mjaft të mire dhe luksoze, të cilën nuk heziton që ta ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Postime të ngjashme

“Mala” nga Samanta Karavella vjen me këtë datë

Dafina Vidishiqi

Tayna me poza provokuese, ndërsa prezanton dukjen e re me flokë ngjyrë vjollcë

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, mahnit me dukjen në festë

Dafina Vidishiqi

Adriana Matoshi merr vëmendje me ngjyrat neon në paraqitjet me kostum

Dafina Vidishiqi

Albina Kelmendi sjell në versionin e saj këngën “Kur ta ktheva Kosovë shpinën”

Dafina Vidishiqi

Kim Kardashian vishet me bikini dhe ju fton të luani tenis me të

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...