Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida publikon një pjesë të këngës së re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është mjaft e pëlqyer nga një pjesë e madhe e audiencës.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë të informacione nga jeta dhe karriera profesionale.

Kida ndërkohë në ditët e kaluara ka qenë duke punuar në një studio muzikore, ndërsa bënte të ditur se së shpejti do të publikohet kënga e re.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka ndarë një video ku shihej duke vozitur makinën.

Kida shihej duke marrë lëvizje të ndryshme para kamerës, teksa argëtohej nën tingujt e muzikës së saj.

“Ju veçse e dini se çfarë po vjen”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Kujtojmë se “Edhe Sa” mban titullin projekti i fundit nga ajo, për instrumentalin e së cilës u përkujdes producenti Mixey.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora shijon pushimet në Maldive, merr vëmendje me një fotografi të publikuar pa makijazh

S.B.

Pse është e rëndësishme të mos humbasësh Trajtimin Klasik Kozmetik??!!

S.B.

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...