Agjencia Zhurnal.mk

Kida së shpejti me “DejaVu” bashkon forcat me këtë reper

Kida së shpejti me “DejaVu” bashkon forcat me këtë reper

Kida dhe Lyrical Son shumë shpejtë pritet të publikojnë bashkëpunimin e tyre “DejaVu”

Kjo dyshe fantastike ka bashkuar fuqitë për të sjellë një projekt më ndryshe për të gjithë fansat e tyre.

Kida dhe Lyrical Son priten që shumë shpejtë të publikojnë këngën të cilën e kanë titulluar “Dejavu”

Sipas fotografive që kanë postuar dyshja duken mjaftë të këndshëm e me ngjyra të shumta, ku Kida si cdoherë duket tërheqëse.

Ky projekt është punuar në studiot e PINT-ave.

Ne na mbetet të presim cfarë kanë përgatitur kjo dyshe shumë e dashur për publikun.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...