Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida së shpejti me këngë të re, shfaqet nga një studio muzikore

Kida është ndër këngëtaret që për pak kohë ka arritur të ketë sukses të madh në karrierë.

Që në paraqitjen e saj të parë, Kida ka dëshmuar se ka talent, duke ‘rrëmbyer’ kështu zemrat e mijëra fansave.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka ndarë një video nga një studio muzikore.

Ajo shihet duke u argëtuar nën tingujt e muzikës së re, por që kishte ndaluar zërin që të tjerët të dëgjojnë.

Kohëve të fundit Kida ka bashkëpunuar me producentin Mixey, e si duket edhe kësaj radhe ai ka punuar në instrumental.

Vlen të përmendet se “Edhe Sa” është hiti i fundit, që rezulto tejet i pëlqyer nga adhuruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...