Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida shfaqet joshës nga Las Vegas

Ajo përveç projekteve muzikore njihet edhe për fizikun e saj perfekt.

Dhe, natyrisht se Kida ndan fotografi në të cilat e shfaq fizikun e saj.

Në rrjetet sociale është aktive me postime të ndryshme në të cilat nuk mungojnë momente nga përditshmëria.

Prej Kalifornisë, Orhidea Latifi ka zgjedhur të vizitojë Las Vegas teksa nga atje ka postuar fotografi.

Në storien e saj në Instagram, ka ndarë një imazh e veshur në të bardha derisa vëmendja bie te linjat e saj perfekte.

Ndryshe, Kida si projekt muzikor të fundit ka “Lila” në bashkëpunim me Samrën.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...