Kida shkëlqen në paraqitjen e radhës derisa ekspozon barkun e tonifikuar

Këngëtarja është një nga artistet e estradës më aktive në rrjete sociale. Dhe, Kida natyrisht se ndanë edhe fotografi të saj.

 

Në profilin zyrtar në Instagram, ka publikuar imazhe derisa aludohet se ka shkruar pak nga kënga e radhës.

https://www.instagram.com/p/CR6odWjrOcf/?utm_source=ig_web_copy_link

“U baby, baby”, ka shkruar Kida në përshkrimin e postimit duke arritur të pëlqehet dhe të marrë komente të shumta nga fansat.

Përndryshe, bashkëpunimi i saj me Ledrin dhe Butrintin ka arritur 27 milionë shikime në YouTube

Related posts

‘Sot ishte ditë e mirë’ – pas aktivitetit në Tiranë, Dua publikon imazhe relaksi me të dashurin

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

“Mos na jepni shumë mend”, Orinda Huta ka një mesazh për të gjitha ato që e kritikuan si ushqen Atarën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com