Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida shpërndan imazhe atraktive nga qëndrimi i saj në Los Anxhelos

Këngëtarja ka tash e disa ditë që po viziton Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kida, këngëtarja e dashur shqiptare, tash e disa ditë po viziton vendin e bukur Los Anxhelos.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram.

Kida së fundmi ka publikuar disa imazhe ku tregon se e po shijon qëndrimin e saj atje mjaft shumë. Ajo erdhi e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe pantallona të zi lëkure.

Kida së fundi po shijon suksesin e projektit muzikor “Lila” në bashkëpunim me reperin Samra, i cili u prit mjaft mirë nga fansat e dyshes.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...