Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida sjell sërish imazhe nga fotosesioni i ri, mahnit me paraqitjen

Kida është njëra nga këngëtaret shqiptare që është tejet aktive me prurjet e reja muzikore.

Përkundër kësaj, ajo nuk lë pa mbajtur të azhurnuar fansat edhe me postime të ndryshme nga përditshmëria.

Në një postim të fundit në Instagram, ajo ka ndarë disa imazhe të tjera të realizuara nga seti fotografik.

Bukuroshja u shfaq kësaj here me një veshje modeste, bluzë dhe një palë pantallona që i theksonin të pasmet e formësuara.

Flokët e saj ishin të kapura lart kokës, derisa sikur edhe herëve të tjera makijazhin e kishte në mënyrë profesionale.

Reagime të shumta pati nga 1.8 milion ndjekësit, të cilët komentuan vetëm pozitivisht për dukjen e artistes.

“Drunk” vazhdon të jetë projekti saj i fundit, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...