Agjencia Zhurnal.mk

Kida: S’kam pasur asnjëherë të dashur!

Ditë më parë Kida performoi në Tiranë në “Color Festival”, shkruan GazetaBlic.Pas performancës, këngëtarja dha një intervistë ku si rrallëherë foli edhe për jetën e saj private.Këngëtarja nga Prishtina u shpreh në emisionin “Pop Culture” se nuk ka qenë asnjëherë në lidhje dashurie.

E pyetur nga moderatori se si ka mundësi që nuk është shkruar diçka për jetën tënde private, Kida u shpreh se nuk ka pasur ndonjë të tillë.“Jo nuk kam patur të dashur. E di që ju duket interesante, por jo s’kam patur”, tha Kida.Kelvi insiston duke i thënë se do të thotë ti nuk ke pasur diçka intime me dikë?, këngëtarja e përmbyll duke i thënë “Jo dhe mos më pyesni më për këtë temë”.

Sa i përket projekteve muzikore, Kida sapo ka lansuar projektin e saj më të ri të titulluar “Deja Vu”, në bashkëpunim me Lyrical Son.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...