Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida takohet me Loredanën pas ardhjes së saj në Prishtinë, komentohen për dukjen e njëjtë në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, ka treguar disa herë se ka një miqësi shumë të mirë me reperen Loredana.

Ato e mbështesin gjithmonë njëra-tjetrën në rrjetet sociale, duke shpërndarë këngët e njëra-tjetrës dhe duke u gëzuar sukseseve përkatëse të secilës.

Loredana së fundmi ka udhëtuar nga Zvicra në Kosovë, ku do të kalojë disa ditë në vendlindjen e saj.

Me të ardhur këto, ajo është takuar me miken e saj shumë të mirë, këngëtaren Kida, me të cilën ka realizuar edhe disa fotografi.

Dy vajzat janë takuar në një sallon bukurie, ku edhe kanë realizuar të njëjtin model flokësh, bionde me bishtaleca.

https://www.instagram.com/p/CGAcgdSKh-e/?utm_source=ig_web_copy_link

Fansa të shumtë të të dyja bukurosheve i kanë pëlqyer fotografi, teksa edhe i kanë komentuar për ngjashmërinë mes tyre në këtë paraqitje me të njëjtin model flokësh.

Kida në anën tjetër ka një shoqëri shumë të mirë edhe me ish-partnerin e Loredanës, Mozzikun, me të cilin gjatë verës solli bashkëpunimin “PP” që u shndërrua në hit.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...