Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida tërheq vëmendje me dukjen atraktive

Ajo është ndër këngëtaret që kohëve të fundit po pëlqehet shumë nga audienca e gjerë.

Fjala është për Orhidea Latifin, e cila ndryshe njihet si Kida, emër ky mjaft i lakuar në faqet rozë.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka marrë vëmendje të madhe me pozat e reja.

Kida është parë duke marrë poza para kamerës, ndërsa shfaqej e veshur me stil, me një bluzë të bardhë e pantallona të zeza.

“Ju kurrë nuk do ta kuptoni”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Postimi i artistes ka marrë pëlqime të shumta, përfshirë edhe komente pozitive nga fansat dhe kolegët e saj.

Kujtojmë se “Edhe Sa” është projekti i fundit nga ajo, që rezultoi të jetë një hit i vërtetë.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...