Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida tërheq vëmendje me pozat nga vetura

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur, Kida, është bërë ndër personazhet më me trend në estradën shqiptare.

Ajo së fundmi është parë me një stil më ndryshe, ndërsa ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve, duke u bërë bionde.

Kështu, në një postim në rrjetin social Instagram Kida po ndan imazhe atraktive, të cilat po pëlqehen nga 1.7 milion ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/p/CGf4CVMh-XT/?utm_source=ig_web_copy_link

Kida përndryshe është shfaqur në pozat e reja nga një veturë luksoze, teksa për veshje ka vendosur të jetë më sportive.

Në dukjen e saj më shumë dominonte ngjyra e zezë, kurse për aksesorë ajo ka zgjedhur një kapele unike.

https://www.instagram.com/p/CGSNAM7h16Z/?utm_source=ig_web_copy_link

Vlen të përmendet se “Edhe Sa” është projekti i fundit i saj, që për një kohë të shkurtër arriti të bëhet një hit i vërtetë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Khloe Kardashian me poza provokuese në imazhet e reja, shfaqet topless

S.B.

Ofrojnë para në emër të saj me profile false në Facebook, reagon Rudina Magjistari

S.B.

Dua Lipa shijon ushqimin tradicional shqiptar në restorantin “Çka ka qëllu”

S.B.

Rob Kardashian me tatuazh kushtuar babait të ndjerë

S.B.

Fifi reagon rreth shkrimeve për jetën e saj private: Më keni prekur në familje dhe në sedër, e vetmja gjë konkrete është që ‘jam e dashuruar’

S.B.

‘Deri n’kismet’ thonë Dafina dhe Ismeti

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...