Kida tërheq vëmendjen me grimin unik në paraqitjen e fundit

Këngëtarja po poston imazhe plot stil në rrjete sociale. Kida është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, e cila përveç se njihet për talentin e saj ajo pëlqehet në masë të madhe për stilin e saj.

 

Ajo njihet për stilin e saj mjaft të veçantë, të cilin e shfaq në veshje, grim apo jo rrallë herë edhe në flokë.

Së fundi ajo ka publikuar imazhe ku shihet me një grim mjaft interesant, duke tërhequr vëmendjen e fansave me paraqitjen në rrjete sociale.

Kida shihej e rregulluar deri në çdo detaj, me flokët bionde dhe nuancat rozë në pjesën e syve ku po pozonte për kamerën mjaft joshëse.

Related posts

Në një lidhje të re, Jasmina surprizohet nga dhurata speciale!

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

Scarlett Johansson dhe Colin Jost bëhen prindër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com