Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida vjen me ndryshimin e radhës, bëhet edhe më tërheqëse me balluke

Artistja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi, është shumë e dashur për audiencën.

Ajo në mënyrë të vazhdueshme mundohet të jetë afër fansave të saj, të cilën e përkrahin në çdo hap.

Andaj, kohëve të fundit bukuroshja bionde ka sjell eksperimente të ndryshme që ka bërë me flokët.

Derisa ndryshonte ngjyrat, Kida zgjodhi që kësaj radhe të bëhet me balluke.

Imazhet ajo i ka ndarë në rrjetin social Instagram, duke marrë vëmendje të madhe të fansave.

“Drunk” në anën tjetër është hiti saj i fundit, teksa po përgatitet për projektet e reja muzikore.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...