Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kida zbulon tatuazhin e ri në dorën e saj

Këngëtarja e re Kida, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Ajo është aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Ndër vite fansat kanë pasur rastin të shohin se si këngëtarja është mjaft e apasionuar pas tatuazheve dhe ka disa të tilla të realizuara në trup.

Së fundmi, Kida ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

Tatuazhi në fjalë është një fytyrë tigri në dorën e majtë të këngëtares.

Përndryshe, ajo ka të realizuar edhe një tatuazh në dorën e djathtë – e që është një lule e degëzuar.

Kida përndryshe vazhdon të shijojë suksesin e projektit muzikor “Edhe sa”, të cilin e publikoi gjatë verës që lam pas.

Postime të ngjashme

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

S.B.

Për deklaratën e Feros rreth klikimeve, reagojnë edhe producentët ZzapnChriss: Sa poshtë ke rënë, nuk po të shohim fare

S.B.

Ermal Fejzullahu, Ghetto Geasy dhe Majk të mërkurën sjellin këngën e re

S.B.

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket në formë të mahnitshme

S.B.

Modelja ruse, Ariana Lirey bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit

S.B.

Fansat akuzojnë Princin Charles për mospërfshirjen e Meghan Markle në postimin e ditëlindjes së Archie

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...