Agjencia Zhurnal.mk

Kidda publikon këngën e re “Qa po thu”

Reperi i ri dhe i talentuar, Kidda ka sjellur projektin më të ri muzikor.

“Qa po thu”, mban titullin kënga e cila erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip mjaft interesant.

Teksti u realizua nga vet artisti, master nga Marconi, ndërsa për klipin u përkujdes Frostbite films.

Sigurisht kënga do të mirëpritet nga adhuruesit e reperit.

Më poshtë kënga më videoklip./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...