Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

KIDDA senzacioni i vetëm në vitin 2020 krahas konkurrencës

Kidda në vitin 2020 me projektet e tij bëri që të dominoj bindshëm krahas gjithë artistëve të tjerë në vitin 2020.

Ndër tre projektet muzikore të artistit KIDDA janë:

QA PO THU projekt i cili numëron 5,000,000 dëgjues te kombinuar deri me tani

LOCA projekt i cili numëron 30,000,000 dëgjues te kombinuar deri me tani

Malli është projekt që ka marrë vëmendjen në gjitha top listat gjermane, zvicerane dhe franceze, këngë që numëron 80,000,000 dëgjues të kombinuar vetëm për pesë muaj, e që është nënshkruar për distribuim nga ‘Sony Music Germany’ dhe po konsiderohet me potencial per ‘Mega Hit’ në mbarë shtetet e Evropës, edhe me gjer.

Po ashtu vlen te theksohet se KIDDA ka ndarë disa pamje në rrjetin social Instgram, ku shihet se është duke punuar me artistin Dardan, ky i fundit i njohur për tregun gjerman.

Hajriz Bajrami dhe njëkohësisht menaxheri i KIDDA ka theksuar se gjatë gjitha diskutimeve me ‘Sony Musi’c ka pritshmëri se ai do të jetë një zë i ri dhe shumë  mirëpritur në gjithë vendet.

Artisti i njohur gjatë vitit 2021 do të sjellë duete me emra të njohur ndërkombëtarë.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...