Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian dhe Kanye West thuhet se flasin vetëm për fëmijët dhe biznes

Kim Kardashian dhe Kanye West janë duke u përkujdesur për fëmijët së bashku, derisa të finalizohet divorci i tyre.

Por, se a janë duke kontaktuar me njëri tjetrin, një gjë e tillë është bërë e ditur nga burimet pranë dyshes, shkruan Mirror.

Për HollywoodLife është treguar se mes çiftit ka mungesë komunikimi, por janë dy gjëra që nuk i lë ata të shkëputen.

Sipas burimeve ata ka periudha të gjata kur nuk flasin, por atëherë kur e bëjnë, tema kryesore janë fëmijët dhe bizneset.

“Kim dhe Kanye po flasin, shumë rrallë. Ka periudha që ata nuk kontaktojnë fare, por Kim gjithmonë u përgjigjet thirrjeve të tij”, thuhet për palët.

Theksojmë se dyshja ndajnë katër fëmijë së bashku, North (7 vjeç), Saint (5), Chicago (3) dhe Psalm (1).

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...