Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner marrin vëmendje në pozat me bikini

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner e kanë kuptuar se disa gjëra bëhen më mirë kur janë së bashku.

Aq më shumë kur bëhet fjalë për të bashkëpunuar në bizneset e tyre, e sidomos në pozat atraktive, shkruan Daily Mail.

Andaj, ditën e djeshme (e shtunë) ato e kanë kaluar së bashku, duke sjellë edhe poza me njëra-tjetrën.

Palët kanë kaluar kohë produktive në një pishinë në Palm Springs, teksa i ekspozoheshin diellit.

Të veshura me bikini të njëjta, Kim dhe Kylie kishin vënë në dukej tiparet e bujshme trupore.

Theksojmë se kjo nuk është hera e parë që ato marrin vëmendje të madhe, pasi edhe shquhen për një gjë të tillë.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...