Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian feston statusin e miliarderes me disa shfaqje provokuese në bikini, gjatë pushimeve luksoze

Kim Kardashian u paraqit së fundmi me bikini gjatë pushimeve, në një postim festues në Instagram, pasi ajo u bë zyrtarisht një miliardere të martën.

Sipërmarrësja 40-vjeçare e biznesit kishte veshur bikini dy pjesëshe në vlerë 148 dollarë, ndërsa u fotografua gjatë një feste në plazh, të cilën po e shijon me motrat e saj dhe bashkëpunëtorët e ngushtë të familjes.

Duke ndjekur hapat e motrës së saj, Kylie Jenner, 23 vjeçe dhe ish-burrit, Kanye West, 43 vjeç, Kardashian është tani në listën e 2,674 miliarderëve të “Forbes”, shkruan DailyMail.

Nëna e katër fëmijëve: vajzave North, shtatë vjeçe, dhe Chicago, tri vjeçe, dhe djemve Saint, pesë vjeç, dhe Psalmin, një vjeç, – dukej më në formë se kurrë pasi ajo shpalosi rezultatet e dietës së saj vegane.

Rrobat e banjës, të cilat shiten veçmas me 79 dollarë për pjesën e sipërme dhe 69 dollarë për pjesën e poshtme në faqen e internetit të markës, shfaqën fizikun e famshëm të Kimit deri në përsosmëri, ndërsa ajo u ul në rërë në buzë të një oqeani në një vend të paditur.

Një tjetër fotografi e shfaq themeluesen e “SKIMS” të veshur me bikini ndërsa mbështetej në rërë pranë ish-ndihmëses dhe shoqes së saj, Stephanie Shepherd.

Që kur pandemia filloi në fillim të vitit 2020, klani Kardashian-Jenner kanë realizuar një varg udhëtimesh gjatë fundjavave në dukje të pafund dhe pushimeve luksoze ekzotike pa kursime.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...