Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian flitet se ka hequr edhe unazën e martesës, pas ‘divorcit’ me Kanye West

Zhurnal Ads

Kim Kardashian dhe Kanye West nuk i kanë adresuar ende pretendimet se do të divorcohen, por as nuk i kanë mohuar ato.

Sidoqoftë, një fotografi flet sa një mijë fjalë, veçanërisht kur je ylli më i madh televiziv në botë siç është Kim – njëra nga themelueset e “Keeping Up With the Kardashians”.

Nëna e katër fëmijëve është rikthyer këtë javë pas një ndërprerje që bëri nga rrjetet sociale në fillim të Vitit të Ri, por që siç shihet ajo më nuk po mban unazën e martesës të blerë nga bashkëshorti i saj.

Në fotografitë që ka hedhur në rrjete sociale, Kim ka mbajtur të fshehur njërën dorë, për t’iu lënë më shumë hapësirë fansave të flasin në atë se më nuk po mban unazën e martesës.

Fansat e 40 vjeçares po ashtu po presin për një divorc nga ana e Kardashian, pasi angazhoi avokaten e specializuar në divorc, Laura Wasser.

Çifti thuhet se po jetojnë të ndarë prej disa muajsh, por që e vetmja gjë që i bën të bashkuar janë fëmijët e tyre.

Kanye në anën tjetër po jeton në fermën e tij në Wyoming.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa po mbështet Biden në zgjedhjet presidenciale: Ai qëndroi me neve kur Kosova u ballafaqua me një katastrofë njerëzore

admin

Lajmërohet Flori, për çka e ka marrë malli

S.B.

Billie Eilish humb mbi 100 mijë ndjekës në Instagram

S.B.

Fjolla Morina bëhet ‘Batman’ për Halloween

S.B.

Zaimina shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtë me dekolte të hapur

S.B.

Channing Tatum dhe Sandra Bullock do të vijnë si çift në filmin “The Lost City of D”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...