Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian josh e veshur me të brendshme, vendos sërish unazën e martesës

Kim Kardashian kohëve të fundit ka qenë shumë e zënë me produktet në biznesin e saj ‘KKW Beaty’.

40-vjeçarja tashmë po lanson të brendshme të reja, të cilat po i reklamon vet në rrjete sociale, shkruan Daily Mail.

Në linjën e re, Kim ka vendosur që të pozojë tërheqëse, derisa mori vëmendje të madhe me linjat e bujshme trupore.

Të tilla imazhe janë publikuar në rrjetin social Instagram, derisa ngjalli reagime pozitive të ndjekësve.

Flokët i kishte të lidhura mbrapa kokës, derisa për makijazh ajo ka shkuar me disa nuanca më të errëta.

Ajo çka mori më shumë vëmendje ishte se bukuroshja kishte vendosur sërish unazën e martesës, të dhuruar nga Kanye West.

Komente ndaj këtij veprimi erdhën pasi dyshja thuhet se do të ndahen, pasi edhe kanë filluar me procedurat e divorcit.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...