Agjencia Zhurnal.mk

Kim Kardashian me këmishë transparente në plazh, mahnit me linjat trupore ndërsa pozon e lagur

Kim Kardashian zbuloi se shfaqja televizive e gjatë e familjes së saj po mbaronte pas 14 vitesh dhe 20 sezone të martën.

Dhe një ditë më vonë pasi bëri njoftimin tronditës, ylli shijoi një ditë duke u zhytur në oqean në një plazh në Malibu, shkruan DailyMail.

39-vjeçarja shfaqi kthesat e saj dhe figurën e hijshme në bikini, e mbështjellë me një material transparent në pjesën e sipërme të mërkurën.

Kim bëri një zhytje në det dhe më pas shijoi një shëtitje përgjatë bregut, me flokët e saj të zeza deri në shpatulla, që po pikonin.

Këmisha, ndërsa ishte një zgjedhje e pazakontë për veshjen në bregdet, mbështjelli belin e saj, duke theksuar figurën e saj trupo dhe gjoksin atraktiv.

Ajo kishte veshur një palë bikini ngjyrë bezhë, të ngritura në pjesën e sipërme, për të vënë edhe më shumë në pah kthesat e saj.

Nëna e katër fëmijëve ishte zbukuruar me bizhuteri prej ari me vathë të mëdhenj dhe të trashë, ndërsa flokët e saj u lanë të lirshme.

Ajo gjithashtu kishte vënë dorë një byzylyk të trashë prej ari, kombinuar me një palë syze dielli me ngjyrë kafe, të cilat më pas i hoqi gjatë kohës sa po bënte shëtitjen përgjatë bregut.

Kim kishte një shkëlqim të ndezur nga brenda ndërsa mbylli sytë dhe njomte diellin.

Lëkura e saj dukej e freskët, megjithëse qerpikët e saj ishin lyer në një stil të plotë voluminoz, pasi ajo kishte një hije bronzi në kapakët e syve të saj.

Dalja në plazh erdhi një ditë pasi Kim lëshoi lajmin tronditës se seriali i familjes “Keeping Up With The Kardashians” do të përfundojë me sezonin e 20-të.

Seriali ikonik televiziv ka shfaqur jetën e familjes Kardashian-Jenner – duke përfshirë motrat Kourtney, Kim dhe Khloe Kardashian, gjysmë motrat Kendall dhe Kylie Jenner, vëllain Rob Kardashian dhe nënën Kris Jenner.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...