Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian ndjehet e zhgënyer pasi nuk mund ta shpëtonte martesën me Kanye West

Kim Kardashian thuhet që po ndjehet e zhgënjyer, pasi nuk mund të shpëtonte martesën me Kanye West.

Ylli i Keeping Up With The Kardashian, ditë më parë bëri të ditur se ka nënshkruar letrat e divorcit nga Kanye Ëest, shkruan Mirror.

Çifti, që ndajnë katër fëmijë së bashku, tashmë kanë marrë vendim, disa muaj pas spekulimeve që qarkulluan në rrjet.

Ani pse raportohet se ajo është e para që nënshkruajti për divorc, Kim tashmë po ndihet e zhgënjyer.

Një burim për People ka thënë: “Ani pse për muaj me radhë ka pasur aludime, është ende emocionale për Kim”. Ajo është e zhgënjyer që nuk mund ta shpëtonte martesën”.

Po ashtu flitet se ajo nuk po kalon në kohë të vështira, ndërsa është e rrethuar me miq dhe familjarët e saj.

Kur bëhet fjalë për një lidhje të re të dashurisë, Kim sipas burimeve nuk është në gjendje që ta mendojë atë pjesë.

Postime të ngjashme

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

Dafina Zeqiri sjell pamje teksa shihet duke shkëmbyer puthje me DJ Geek

S.B.

32 vjet më vonë, Murphy kthehet në “Coming 2 America”

S.B.

Jessie J konfirmon lidhjen e re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...